Centrum sociálních služeb Bohumín, p. o.

Obracím se na vás s prosbou o zapůjčení karavanů pro pracovníky sociálních služeb z Domova Cesmína. Jde o tým vyčleněných pracovníků v počtu 6 osob, který bude zajišťovat péči uživatelům našeho domova seniorů u kterých bude podezření na onemocnění Covid 19, případně tímto onemocněním budou procházet.

Na základě mimořádného opatření vydaného MZ ČR, máme povinnost zajistit poskytování péče dotčeným uživatelům přímo v zařízení. Podmínky pro takto postižené uživatele jsme plně zajistili, ale stojíme před nevyřešenou situací, kde ubytovat pracovníky, kteří o ně budou pečovat. Vzhledem k tomu, že prostorové kapacity zařízení nám již neumožňují poskytnout prostor po přespávání těmto pracovníkům dovolujeme se obrátit na Vás, kteří podáváte pomocnou ruku. V současné době nemáme v Covid zóně žádného uživatele služby, ale tato situace se může změnit z hodiny na hodinu. Děkuji.

Petra Chalupová, Telefon: 596 092 515, Mobil: 731 130 725, email: centrum-socialnich-sluzeb@mubo.cz, Web:  www.css-bohumin.cz